Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır?

Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır merak mı ediyorsunuz? Cevabı bizde

Googleda ilk sayfaya nasıl çıkılır?

Çevremizden sıklıkla aldığımız bir soru; Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır ?Aslında soruyu biraz daha doğru sormak gerekir. Arama motorlarında ilk sayfaya nasıl çıkılır? Bunun cevabı hem kolay hem de zor. Eğer arama motorlarının tam olarak beklentilerini bilir ve sitenizi ona göre konumlandırırsanız siz de çok kısa sürede google ve diğer arama motorları tarafından ilk sayfaya hatta ilk sıraya çıkabilirsiniz.

Yapılan en büyük hatalardan bir tanesi piyasada çok ucuz fiyatlara site yapan kişilerle çalışmak. Burada site alırsınız, fakat “sitem var” demekten öteye gitmez aldığınız bu hizmet.

Peki biz sizin google’da ilk sayfaya nasıl çıklır sorunuza nasıl bir yanıt veriyoruz?

Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır?

Öncelikle sizi dinliyor, kendi tecrübelerimizi size aktarıyoruz. Hedef ve ihtiyaç analizi yaptıktan sonra en önemli aşama olan rekabet analizini gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizin stratejilerini bilmeden onların önüne geçmeniz mümkün değil. Doğru anahtar kelime, tasarım, kodlama ve stratejilerle sizleri rakipleriniz karşısında avantajlı duruma getirmek için çalışıyoruz.

“Google’da ilk sayfaya nasıl çıkılır?” sorusuna aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayarak, birikim ve tecrübelerimizi katarak müşterilerimiz için cevap bulduk ve bulmaya devam ediyoruz.

  • Sizi tanıyoruz
  • Piyasa ve rakip analizi ile sizi güçlü kılacak yönleri ortaya çıkarıyoruz.
  • Size özgün metinler hazırlayarak sizi internet ortamında benzersiz kılıyoruz. Unutmayın, arama motorları kullanıcılarına en özgün ve ihtiyaçları olan içeriği sunarlar. Kopyala-Yapıştır içerikler hiçbir arama motoru tarafından sevilmez ve aramalarda gösterilmez.
  • En son standart kodlama ve tasarım tekniklerini kullanarak sitenizi tasarlayıp kodluyoruz. Unutmayınki arama motorları tamamen belli kurallar çerçevesinde çalışan bilgisayar yazılımlarıyla siteleri tarar ve belirlenen kurallara uyan sitelerden başlayarak aramalarda listelenmek üzere sistemlerine eklerler.
  •  Bütün sayfaları tek tek hem içerik hem de kod olarak doğrulamalarını yapıyor ve sizi hedefinize ulaştırıyoruz.

%

Arama motorları tarafından indekslenme başarımız

%

Doğru kitleye ulaşma

Sayfayı aramalarda ilk sayfaya taşıdık

%

Müşterilerimizin ortalama sitelerine gelen trafik artışı

Hedefine ulaşan bazı müşterilerimiz

 

Elmas Dünyası

E-ticarete farklı bir yaklaşım

Öz Sultangazi Nakliyat

Domain dezavantajına rağmen, ilk sayfa ilk sıra

Sama Turizm

Holding yapısına uygun aynı çatı altında farklı iş kollarına ait siteler

Gelin, Sizinle de hedeflerinize birlikte yürüyelim.

Bizi arayın, size en uygun çözüm yolunu sunalım

Adres:

İstoç 35. Ada no:50

(+90) 545 724 36 36 

bilgi@mazlumem.com